Vesti

Podela humanitarne pomoći Karitasa iz Maribora

U organizaciji Nadbiskupskog Karitasa iz Maribora, sa kojim naše Društvo ostvaruje uspešnu višegodišnju saradnju i ove godine je najugroženijim članovima podeljenja humanitarna pomoć. Ove godine podeljeno je ukupno 30 paketa pomoći u namirnicama, od čega 20 paketa u Vršcu, a 10 u Gudurici. Svaki paket je sadržao namirnice kao što su ulje, brašno, šećer, so, mleko, pirinač, makaroni  i konzervirana hrana u vrednosti od 20 eura. Osim ove pristigla je i pomoć u garderobi za decu i odrasle. Deo odeće je već podeljen članovima Društva, a ostatak će organizovano biti distribuiran u ustanove za stara lica i decu bez roditelja. U ime svih, koji su dobili humanitarnu pomoć i u naše ime, zahvaljujemo se Karitasu iz Maribora na ovogodišnjoj donaciji. Fotografije.

Leave a Reply

Theme by Anders Norén