headerphoto
Početna
Pozorisna predstava "Mali oglasi" PDF Štampa El. pošta
ponedeljak, 30 septembar 2013 18:35

29.09.2013. Kulturno društvo "Franc Bogovič"iz Dobove iz Republike Slovenije u Domu kulture u Gudurici izvelo je pozorišnu predstavu "Mali oglasi", komediju koju je napisao  Rudi Mlinar. Članovi našeg društva, ali i svi žitelji Gudurice imali su priliku da uživaju u duhovito napisanom komadu i sjajnoj izvedbi glumaca-amatera iz Slovenije. Toga dana naši gosti su imali priliku da se upoznaju za etno-selom Gudurica, posete obnovljenu rimokatoličku crkvu, neki od njih da obiđu rodne kuće i sretnu se sa starim prijateljima, a svi zajedno da uz prijatno druženje, igru i pesmu uživamo do kasnih večernjih sati. Zahvaljujemo se domaćinima, našim članovima iz Gudurice, na uspešnoj realizaciji ovog projekta.

Galerija fotografija.